KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9754242
nr 975 4242
Etsning
Konungarodd, Stockholm, motivet: 35 x 27 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 24 augusti 2015
kl 18:43:36
14/7 15:40:54
200 kr
24/8 16:19:21
24 aug
Stockholmsmotiv
Läs mer om Stockholmsmotiv